header stip
logo background

Půjčka Home Credit

Rozhodli jste se vzít si půjčku? Nejdříve se ještě musíte zamyslet nad tím, zda dáte přednost bance či nebankovní společnosti. Rozhodnete-li se pro nebankovní subjekt, volte někoho známého. U nás je oblíbenou společností Home Credit.

O půjčce Home Credit

Společnost Home Credit je na českém trhu dlouhou dobu a má mnoho spokojených klientů, kterých neustále přibývá. Home Credit je členem jedné z nejsilnějších finančních skupin ve východní Evropě a Asii. Nabízí svým klientů mnohé produkty. Mezi ty nejrozšířenější patří účelové úvěry, nakupování na splátky, kreditní karty atd.

Nejoblíbenějším produktem zůstává půjčka Home Credit, kterou si můžete vzít v částce od 10 000 do 150 000 Kč. Jde o neúčelovou půjčku, což znamená, že s penězi můžete naložit libovolně, aniž byste se společnosti svěřovali s tím, jak je utratíte.

Doba splatnosti až 84 měsíců

U půjčky si sami můžete zvolit, jakou dobu budete peníze splácet. Délka splácení je od 10 do 84 měsíců. Home Credit půjčka vám poskytuje i další mnohé výhody. Neplatíte žádné poplatky za vyřízení ani vedení úvěru, nepotřebuje ručitele ani zástavu majetku, můžete se pojistit proti neschopnosti splácet, ale také můžete půjčku vrátit do tří měsíců bez toho, abyste platili další úroky.

Půjčku žádejte online

Jistě oceníte i to, že kvůli žádosti o půjčku nemusíte nikam chodit. Vyplníte jednoduchý online formulář a potvrdíte jeho odeslání ke zpracování. Na základě toho se vám v krátké době ozve obchodní zástupce společnosti.