header stip
logo background

Práce na live chatu – brigáda

Sehnat dobře placenou brigádu není vůbec jednoduché, zejména pokud jste mladá dívka nebo žena – například studentka nebo žena na mateřské dovolené, která potřebuje pomoci rodinnému rozpočtu. Existuje nějaká solidní a dobře placená brigáda pro ženy a dívky od 18 do 30 let?

Práce na live chatu

Právě studentky nebo ženy na MD se nejčastěji dostávají do finančních těžkostí. Jsou zde sice studentské půjčky nebo půjčky pro ženy na mateřské dovolené, které mohou krátkodobý finanční problém pomoci překlenout, mnohem lepší je ale mít nějaký stálý zdroj příjmů. Ideálně takovou práci, která nabízí pružnou pracovní dobu, jistotu výdělku a je bez zbytečných rizik. Takovou prací může být například práce na live chatu.

Pokec s klientem

Co je to práce na live chatu? Jednoduše řečeno, je to povídání přes internet s klientem, přičemž úkolem dívky je co nejdéle udržet klientův zájem a pozornost. Možná už tušíte, že to nemusí být vždy jen konverzací – dívka může něco málo za svého půvabu poodhalit. Ale většina dívek, teré na live chatu pracují, mohou potvrdit, že převážná část této práce je právě o „vykecávání“.

Soukromí je zaručeno

Agentury, které tuto práci poskytují, zaručují zpravidla maximální anonymitu – pokud pradujete na livechatu v ČR, budete se setkávat pouze se zahraničními kliety – přístup z ČR a SR bývá zcela zamezen. Rovněž se nikdo nedozví Vaše pravé jméno a adresu.

Brigáda na livechatu je skvělá příležitost, jak si solidně přivydělat – můžete se připojit i vy!