header stip
logo background

Jak nejlépe utratit peníze

Je to krásné a lehce zavádějící téma „Jak nejlépe utratit peníze“. No řekněte sami, víte jak peníze utratit opravdu nejlépe? Možná nevíte, ale měli byste, jsou to přece Vaše peníze a kdo jiný by to měl vědět, když ne Vy. Ale jestli chcete, poradím Vám.

Hurá do kasína

Máte-li peněz hodně a nevíte co s nimi a říkáte si „jak rád bych se aspoň části zbavil“ utíkejte do prvního kasína, co Vám nohy stačí. No a při troše pravděpodobnosti je tam necháte. Ale nezapomeňte, musíte vydržet a ne při první výhře zpanikařit. Přinejhorším zjistíte, že Vás štěstěna opravdu miluje a Vaše finance závratně rostou. Buď si na to zvykněte nebo zkuste další způsob.

Do baru

Pokuste se jich, mršek, zbavit v tichosti a nenápadně. A pěkně pomalinku. Vydejte se do baru, objednejte jídlo a pití, ano i to něco stojí, pak si sedněte k jukeboxu, naházejte tam mincí co to dá a zaposlouchejte se do Vašich oblíbených šlágrů. Určitě zjistíte, že jich je opravdu spousta a Vaše finance se příjemně ztenčují. Když budete mít trochu štěstí a vkus jako barman, hned tak Vás nevyhodí. No asi Vás bude druhý den bolet hlava, ale co by člověk pro utrácení neudělal.

A pokud to opravdu myslíte vážně?

Pokud to ale myslíte s utrácením svých financí opravdu vážně, nejlepší bude, když se oženíte. To je ten nejzaručenější recept. A pokud to navíc po pár letech okořeníte rozvodem – jste Vítěz, máte vyhráno! Konečně jste se ocitli na mizině.

Upozornění na závěr

Tato pravidla utrácení neplatí pro dámy. Ty to s financemi opravdu umějí a vědí moc dobře, jak nejlépe utratit peníze. Ale to si necháme pro sebe, že holky?