header stip
logo background

Jak jsem si vydělal první peníze

Tak jsem si řekl, že Vám napíšu jak jsem si vydělal první peníze, ať se taky trochu pobavíte. Všechno je jednou poprvé, první krůčky, první pády, první sexuální zkušenosti, první vydělané peníze.

Jak si vydělat?

Je to už pár let. Byl jsem mladý a zkušenosti, o které bych se mohl ve vydělávání opřít, jsem samozřejmě neměl žádné. Tak jsem tedy začal přemýšlet, jak bude nejjednodušší se k nim dostat.

Když peníze dojdou

Tenkrát jsem trošku cestoval, stopem samozřejmě, a v létě jezdil občas za známýma na přehradu. Těch pár korun, co jsem dostal od rodičů, jsem utratil už po cestě a dostal jsem se do jednoho města kousek od přehrady. Bohužel se začalo stmívat a to už jsem se neodvážil dále stopovat. Vlakem by to šlo, mít těch pár korun.

Pozor na byznys partnery

Tak jsem se odhodlal zeptat u nádraží, zda by mi někdo těch pár korun na lístek nedal. Jeden pán mi řekl, že proč ne, ať jdu kousek sním. Já šel, ale když mi řekl, že by potřeboval cosi podržet, tak jsem si pomyslel něco o divných lidech a šel si raději lehnout za město. Ráno moudřejší večera.

Korunka ke korunce

Druhý den se mi podařilo dojet ten kousek stopem, starší kamarád mi nabídl, že můžu prodávat zmrzlinu a já se s chutí ujal své první práce. Prodávat zmrzlinu je nádherná práce. Každou chvilku se objeví nějaká krásná slečna, která se na vás usměje a ještě vám dá pár korun. Těch pár týdnů na pozici zmrzlináře bylo opravdu nádherných.